Akrilik Astar

Akrilik astar, polimer katkılı su bazlı bir astar türüdür. Akrilik astar esnek kaplamaların ve boyaların uygulama öncesinde kullanılmaktadır. Akrilik bazlı astarların beton ve sıvalı yüzeylere yapışma mukavemeti son derece iyidir.

Akrilik Astar genellikle dış mekanlardaki izolasyonu sağlamak için kullanılmasından ötürü dış cephe astarı olarak da bilinmektedir. Yüksek yapışma gücü sayesinde ve pigment içeren yapısı ile sizlere oldukça homojen bir kuruma sağlayabilmektedir ve bu sayede zamandan ve maddiyattan da otomatik olarak tasarruf yapabilmeniz mümkündür. Genel olarak kullanımı bir rulo ile gerçekleştirilmektedir çünkü kendisi bir sıvı astardır ve rulo ile yapıldığında daha kaliteli ve profesyonel bir sonuç almak mümkün olabilmektedir. Sıva uygulamalarından önce sıklıkla kullanılan Akrilik Astar bu bağlamda siz değerli müşterilerimizin bina yalıtımları için de son derece önemli bir rol oynamaktadır. Akrilik Astar ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylı soruları ve fiyat bilgisini web sitemizde yer alan destek hattımızdan bizlere mail veya telefon yolu ile ulaştırabilirsiniz.

Firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet kalitesi konusunda son derece profesyonel işçilikler sunmaktadır ve sunmuş olduğu hizmetleri her zaman kaliteli ve nitelikli bir iş prensibi çerçevesinde gerçekleştirdiğinden dolayı sizlerin en ufak bir konuda bile mağdur olmaması için oldukça özverili bir tutum sergilemektedir. Dolayısı ile bizlerden alışveriş yaptığınızda veya herhangi bir ürünümüz hakkında bilgi talep ettiğinizde sizleri asla mağdur etmemek bizlerin temel önceliğidir ve bu bağlamda da gönül rahatlığı ile şunu söyleyebiliriz ki piyasada yalıtım ve kaplamalar söz konusu olduğunda bizim firmamız fiyat kalite bazında siz değerli müşterilerimiz için şüphesiz ki en uygun olanlarından bir tanesidir çünkü bizler firma olarak kendi kendisini finanse etmeyi başarabilmiş bir firmayız ve bu bağlamda da maddi getirilerden çok müşterilerimiz ile aramızdaki iş dostluğuna önem vermekteyiz. Fakat tabi ki bu durum bizleri tabiri caiz ise bir hayır kurumuna dönüştürmemektedir. Bizler sadece siz değerli müşterilerimizin üzerinden haksız kazanç elde etmemeye önem gösteren ve sadece imal veya ithal masraflarının üzerine çok az bir miktarda kar marjı koyan bir firmayız. Bizler ile alışveriş yapmaya başladığınızda demek istediğimiz şeyi çok rahatlıkla anlayacak ve göreceksiniz. Bizler bu alanda bir şeyleri değiştirme yolunda olması gerekenleri yoluna koyma yolunda ilerleyen dürüst samimi ve güvenilir bir firmayız.