Antistatik Epoksi Kaplama

Antistatik Epoksi Kaplama denildiği zaman birçok müşterimizin aklında soru işaretlerinin olduğunu ve Antistatik Epoksi Kaplama tam olarak ne işe yarar veya nerede kullanılır gibi soruların sıklıkla sorulduğunu söyleyebilmekteyiz. Antistatik Epoksi Kaplama aslında çok bilinen bir şey olmasına karşın isminden dolayı birçok kişi tarafından bilinememektedir ve bu oldukça normal bir durumdur.

Bizler firma olarak her zaman müşteri memnuniyetine önem verdiğimizden dolayı satışını ve işlemlerini gerçekleştirdiğimiz Antistatik Epoksi Kaplama uygulamaları ile ilgili siz değerli müşterilerimizin bilgi daracığını genişletmek ve aklınızdaki soru işaretlerini yok etmek için şu anda okumakta olduğunuz bu yazıyı oluşturmaya karar verdik çünkü bizler için mühim olan şey sizlerin memnuniyetidir ve vermiş olduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmeti her zaman sizlerin memnuniyetini en yüksek seviyelere taşımak için arttırmaya devam edeceğiz.

Kullanım

Antistatik Epoksi Kaplama konusuna geri dönecek olursak, Antistatik Epoksi Kaplama esasında en çok Hastanelerde görülebilmektedir fakat kullanım alanları o kadar geniştir ki Otomativ sektöründe, endüstriyel alanlarda, inşaat alanlarında ve elektrik elektronik santral alanlarında da kullanılabilmektedir. Antistatik Epoksi Kaplamaların aslında ana görevi kullanım alanlarınızda bulunan elektrik enerjilerini içerisine hapsetmesi ve istenmeyen akımları toprağa yollamasıdır. Bu nedenle oluşabilecek elektrik akımlarının olası zararlarından çalışma alanlarını her daim korur ve bunun yanı sıra dış yüzeyinin oldukça sağlam ve uzun ömürlü olmasından dolayı hemen her yerde her kullanım alanına uygun bir şekilde kullanılabilmektedir.

Antistatik Epoksi Kaplamalar hiçbir şekilde su geçirmez kaplamalardır ve bu bakımdan izolasyonu da oldukça kuvvetlidir. Temizliği oldukça kolay olan Antistatik Epoksi Kaplamalarda toz tutma olayları çok fazla görülmediğinden kirlenme oranları da oldukça düşüktür diyebiliriz ve herhangi bir yüzey temizleyicisi ile de temizlenmesinde herhangi bir problem yaratmamaktadır kullanıcılara. Antistatik Epoksi Kaplamaların yeterince iletken olup olmaması kullanım alanlarınızın belirlenmesi ve olası elektrik akımlarının ölçülmesi ile oluşturulmaktadır. Bizler monte işlemlerini ve satış işlemlerini gerçekleştirdiğimiz Antistatik Epoksi Kaplamaların siz değerli müşterilerimize sunmadan önce gerekli bakım ve testlerini gerçekleştirmiş olduğumuzdan dolayı bu konu ile ilgili herhangi bir endişeye kapılmamanızı sağlamaktayız.