Islak Zemin Su Yalıtımı

Islak zemin su yalıtımı endüstriyel ve sanayi alanlarının birçoğunda tercih edilmektedir çünkü Islak zemin su yalıtımı sayesinde zeminin su ile teması sonrasında oluşabilecek hemen her türlü problemlerin önüne geçilebilmektedir. Zeminlerde yağmur yağmasının veya su dökülmesinin ardından bir takım aşınmalar, kabarcıklar veya çatlamalar meydana gelmektedir ve bu nedenle de çalışma alanlarında ilk başta önemsenmeyen fakat sonraları daha sık bir şekilde göze batan problemler meydana gelebilmektedir. Bu nedenle firmamıza talepte bulunan birçok müşterimiz bizlere Islak zemin su yalıtımı ile ilgili alınabilecek önlemler ve kullanılması gereken malzemeler hakkında sorular sormaktadırlar. Bizlerde bu soruları dikkate alarak şu anda okumakta olduğunuz bu yazımızda sizlere Islak Zemin su yalıtımı ile ilgili bilmeniz gerekenlerden bahsederek bu konuda elimizden geldiğince bilgilendirme yapmaya çalışacağız

Kullanım

Firmamızın hali hazırda mevcut olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduğu tüm ürünler birinci sınıf kaliteden imal edilmiştir ve dolayısı ile de kullanım rahatlığı açısından sizlere herhangi bir problem oluşturmayacaktır. Bizler zeminlerinizin su yalıtımlarını gerçekleştirebilmenizde sizlere en etkili çözümleri sunmuş olduğumuz en kaliteli ürünler ile çözerken aynı zamanda da vermiş olduğumuz profesyonel destek ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutmaya çalışmaktayız.

Zeminlerinizde biriken suların ortaya çıkartabileceği sorunların önüne geçebilmek için sizlere tavsiyemiz Polyurea ürünlerimizi kullanmanız yönünde olacaktır. Polyurea bazlı ürünlerimiz esnek yapılarda oldukları için ultra dayanaklı ürünler olarak sizlerin yoğun kullanımlarında ve uzun yıllar boyu kullanımlarında ekstra bir dayanıklılık göstererek harika bir yalıtım işlevi gerçekleştirmektedir ve dolayısı ile de gerek su yalıtımlarınız için gerek ise olası ıslanma problemlerinize karşı bir önlem için Polyurea bazlı ürünlerimizi tercih etmeniz sizlere faydalı olacaktır bunun yanı sıra epoksi kaplamalar da birçok müşterimiz tarafından sıklıkla tercih edilse de kullanım alanları çoğu zaman farklılık gösterebilmektedir fakat dayanıklılık olarak epoksiler de ultra bir dayanıklılık göstermektedir. Sonuç olarak sizlerin kullanım alanlarınıza göre en uygun kaplama ve izolasyon modellerimizden birini seçerek karar vermeniz bu bağlamda çok daha sağlıklı olacaktır.