Polyurea Membran

Polyurea membran, rulo halinde hazır üretilmiş yekpare su yalıtım örtüsüdür. Polyurea membran daha çok sprey olarak uygulama imkanı zor olan alanlarda tercih edilmektedir.

Polyurea membran kısa bir sürede uygulanan işlem uygulanması bakımından mükemmel kolaylık yaratmaktadır. Bu bakımdan tercih edilmesi mantıklı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak bir işlem olacaktır. Polyurea Membran için uygulama ve kullanım alanlarına baktığımız zaman çok geniş bir yelpazeye sahip olduğunu ve pek çok farklı yer için kullanılabileceğini söyleyebiliriz. Teras çatılar, havuzlar, süs havuzları, su depoları, perde-beton su yalıtımı, endüstriyel zemin kaplamaları, gemi güverteleri, otopark zeminleri, boru-tank yalıtımı, yürüme yolları, köprüler ve köprüyol kaplamaları su dağıtım kanalları pis su ve yağmur dereleri gibi farklı farklı pek çok alanda kullanımı mevcuttur. Daha farklı alanlarda kullanılması ise tercih meselesi olacaktır.

Polyurea Membran için teknik kapasitesine ve özelliklerine baktığımız zaman neden sık tercih edildiğini daha rahat anlayabiliriz. Yüzde yüz katı ve çevreci ürünlerdir, işlem süresi yedi-on saniye aralığında oldukça kısadır, uygulanan alan iki saat gibi kısa bir süre de kullanıma açılabilir, onarımı basit ve kolaydır, yatay ve düşey alanlarda kullanılabilir, oldukça esnek bir yapısı vardır, yüksek aşınma dayanıklılığına sahiptir, korozyona karşı bir bariyer görevi görmektedir. Polyurea Membran gördüğünüz üzere kullanım basitliği ve kolaylığı ayrıca dayanıklı ve güçlü yapısı bakımından tercih edilmesi yarar yaratacak bir işlemdir.

Firmamız Polyurea Membran konusunda uzman ve yenilikçidir. Yalıtım ve yüzey kaplama alanında öncü bir işlem olan Polyurea Membran alanında da deneyimin verdiği özgüvene sahiptir. Firmamız öncülüğünü yapmayı hedeflediği Polyurea alanında yeni nesil ürünler üretme konusunda ilerlemektedir. Su yalıtımı konusunda çözümler üretmeyi asli görevimiz saymakla birlikte yeni çözümler üretmeyi politikamız haline getirmiş bulunmaktayız. Bu alanda yeni tutumlar takınmayı da diğer bir asli görevimiz ve politikamız olarak kabul etmekteyiz. İşlemin getirisi olarak farklı alanlara farklı çözümler ve uygulamalar getirmeye çalışmaktayız ve bu işte oldukça sağlam adımlar ile ilerlemekteyiz.