Zemin Su Yalıtımı

Firmamız siz değerli müşterilerimizin sanayi, hastane, otopark, stüdyo, apartman veya inşaat alanlarında en çok yaşadığı problemlerden biri olan zemin su yalıtımı problemine kesin çözümler sunabilmek adına sunmuş olduğu ürünlerin kaliteli ve nitelikli olmasına her daim dikkat etmiş ve bu bağlamda da vermiş olduğu hizmetin her daim garantili olabilmesini sağlamıştır. Zemin su yalıtımı problemleri denildiğinde akla ilk gelen şeylerden bir tanesi yağmur sularının birikmesi ile meydana gelen ilk başta çok fazla önemsenmeyen fakat önlemi alınmadığında çok ciddi problemlere yol açan hatta zemin çökmesine bile sebep olan yalıtım problemleridir. Şu anda okumakta olduğunuz bu yazımızda da siz değerli müşterilerimize Zemin su yalıtımı hakkında bilmeniz gereken önemli noktalardan bahsedip bu noktada mağduriyetinizi hem firmamız garantisi ile hem de sizlerin bu konuda bilgilendirilmiş olması ile beraber en aza indirmeye çalışacağız.

Zemin su yalıtımı konusunda kullanım alanlarınıza göre birçok ürün tercih edebilirsiniz ve firmamızda sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerin arasında herhangi bir kalite farkının olmadığını da gönül rahatlığı ile bildirmekteyiz. Ürünlerimiz arsındaki fiyat farklılıkları tamamen kullanım alanlarınıza göre belirlendiğinden ötürü bu bağlamda herhangi bir soru işareti ile karşılaşmamanızı temenni ediyoruz. Zemin su yalıtımına geldiğimizde de polyester keçe taşıyıcılı membran kaplamaları bizler sıklıkla önermekteyiz fakat kullanım alanlarınıza göre daha öncede belirttiğimiz üzere kaplamalar farklılıklar gösterebilmektedir. Su yalıtımlarında dikkat edilmesi gereken en hassas nokta da herhangi bir boşluğun ek yerinin veya geçirgen bir yapının meydana gelmesini engellemektir. Dolayısı ile zemin su kaplamalarını gerçekleştirirken izolasyonunun sağlam bir şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir.

Kullanmak istediğiniz zemin su yalıtımı modeli veya markası ne olursa olsun bu noktada en çok dikkat etmeniz gerekenlerden bir tanesi yalıtımın bir bütün olmasıdır. Bu bağlamda firmamız tarafından görevlendirilen uzman uygulama ekibimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin zemin su yalıtımlarını polyurea ve poliüretan sistemler ile gerçekleştirirken herhangi bir pürüzle karşılaşmamanız için bu alanda oldukça profesyonel ve disiplinli bir iş ahlakını benimsemiş ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız. Ayrıca gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerde oluşabilecek tüm hata paylarının sorumluluğu da tamamen bizlere aittir.