Epoksi Self Leveling

Epoksi self leveling, zemin kaplamasıdır ve bu kaplama toz tutmayan bir malzemedir. Orta oranda mekanik direnci ve kimyasal mukavemeti bulunan epoksi self leveling, beton zeminlerde çukurlaşan, aşınan ve zedelenen yüzeyleri pürüzsüz ve parlak bir görünüme kazandırmaktadır. Kimyasal özelliklere sahip olan bu kapmamayla zeminler, hızlı bir şekilde dayanıklı bir hale getirilebilmektedir. Zemin kaplamanın tamamlanmasından bir yün sonra üzerinde yürümek için hazır bir hale gelmektedir. Mekanik ve kimyasal dayanımının tam olmamsı için yedi gün beklenmelidir ve bu süre içinde zemin ağır yüklere maruz kalmamalıdır. Firmamız bu kaplama uygulamasını uzman personeli ve kaliteli kaplama malzemesi ile gerçekleştirmektedir. Yapılan işlem garantili ve kusursuzdur.

Kullanım

Epoksi self leveling kaplama, endüstriyel zeminlerde, ilaç fabrikalarında, hastanelerde, kimyasal fabrikalarda, elektrik ve makine fabrikalarında, gıda üretim tesislerinde, tekstil fabrikalarında, plastik imalat tesislerinde, sergi salonlarında, otomotiv sektöründe ve tüm depolarda tercih edilmektedir. Bu kaplama, zeminlere farklı bir renk kazandırmaktadır. Orta kalınlık kategorisine giren bu kaplamanın kalınlığı 1 milimetre ila 3 milimetre arasında değişmektedir. Zeminlere pürüzsüz bir görünüm kazandıran bu kaplama, sürtünmeye, aşınmaya ve darbeye orta oranda dayanıklıdır. Kolay temizlenebilen, anti bakteriyel özelliği bulunan bu kaplamanın su geçirmeme ve toz tutmama özelliği vardır. Yüksek yapışma niteliği bulunan bu kaplamanın yapılabilmesi için profesyonellerin hizmet verdiği firmalarla iletişime geçilmelidir. Firmamız, sektörün önde gelen firmalarından biridir ve gelişmiş teknik altyapısının yanı sıra uzman personeli ile kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Düzgün bir yüzey görüntüsü sağlayan, estetik ve dekoratif özelliği bulunan epoksi self leveling, en fazla tercih edilen kaplama türüdür. Bol renk çeşidi ile zeminlere dekoratif bir görünüm kazandıranı bu kaplama, hijyeniktir. Temizliği kolay olan bu kaplamanın özellikle temizlik gederlerinin yüksek olduğu yerler için tercih edilmektedir. Bu kaplamanın uygulanmasının ardından temizlik giderlerinde düşüş yaşanmaktadır.  Epoksi Self Leveling kaplama temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir zemin kaplamasıdır. Kolay temizlenir. Firmamız, bu kaplama hizmetini sunarken öncelikle yüzey hazırlığı yapmaktadır. Sonrasında yüzeyin onarımını gerçekleştiren firmamız, ardından epoksi astar uygulamasını gerçekleştirmektedir.Ara kat uygulamasının ardından da en son kat uygulamasını gerçekleştirmektedir.