Polyurea Yalıtım

Yalıtım teknolojileri günümüzde her geçen gün kendine yenilikler katmakla beraber, püskürme izolasyon teknolojileri;  saf polyurea ve hibrit polyurea sistemleri sayesinde daha avantajlı konuma yerleşmiştir.

Polyurea;  su yalıtımı ve kaplama teknolojilerinde gelişmiş bir ürün olup mükemmel özellikleri sayesinde sınıfında rakipsiz bir izolasyon kaplaması yapmaktadır.

Her geçen gün büyüyen polyurea yalıtım sektörü, uygulamacı ve üretici talepleri doğrultusunda kendini yenileyerek sektöre inovasyon kazandırmaya  devam etmektedir..

Bizler Polyurea Yalıtım markası ile  tüketiciler ve üreticilerin buluştuğu bir pazarda; alanında uzmanlaşmış ekipleri bir araya getirerek portföyümüzdeki müşterilerin taleplerini karşılamak adına yalıtım sektörüne yakışır markayla pazarda yerimizi aldık.

Hedefimiz

Hedefimiz Türkiye’nin dört bir yanında en iyi uygulamacıları bir arada bulundurup, tüketicilerin doğru ürün ve doğru uygulama tercih etmesini sağlamaktır.

Bünyemizde olan uygulamacılar eğitimli ve profesyonel olup, müşterilerin yaşadığı problemleri ortadan kaldırarak sektörde yapılan bilinçsiz ve  hatalı uygulamalara son vererek müşteri memnuniyetini sağlamaktadırlar.

Yalıtım sektöründe eğitimli ekibini kuran uygulamacı firmalar bünyemize katılabilir,sektörde yapılması planlanan projelere teklif verebilirler. Web sitemiz üzerinden bize ulaşan müşterilerimiz ise TEKLİF bölümünden talepte bulunarak yapılacak işlerine en uygun ve kaliteli teklifi almayı sağlayabilecekler.