Gemi Su Yalıtımı

Gemi Su yalıtımı söz konusu olduğunda firmamızın siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu ürün ve hizmetler doğrultusunda oldukça kaliteli olanaklara sahip olabileceğinizin altını çizerek yazımıza başlayalım. Gemi su yalıtımı günümüzde en çok önemsenen konulardan bir tanesidir ve gün geçtikçe artan teknoloji söz konusu olduğunda gemi su yalıtımı gibi oldukça önemli konuların hacmi de gündemde kendisine gerektiğince yer bulmuştur diyebiliriz. İzolasyon konusu hassas bir konudur ve doğru bir şekilde izole edilemeyen mekanlarda ses, su veya ışık sızması gibi kullanıma bağlı olarak oluşan sızıntılar beraberinde büyük ve sorunlar getirebilmektedir ve bu yüzden izolasyon konusunda gerek kaplaması gerek ise kullanılan malzeme kalitesi konusunda oldukça titiz davranılması gerekmektedir.

Kullanım

Gemi su yalıtımı konusuna ayrı bir parantez açmamız gerekir ise polyurea ve poliüretan kullanımları ile su yalıtımlarını %100 oranında sağlamakta olduğumuzu belirtelim. Dış koşullara inanılmaz derecede dayanıklı olan polyurea malzeme esneklik bakımından da oldukça yeterli olduğundan dolayı birçok izolasyon malzemesine göre daha fazla tercih edilmektedir. Polyurea malzemelerimizi kullanım alanlarınıza göre şekillendirebilmektesiniz. İsterseniz gemi içerisinde kullanabilirsiniz isterseniz birer suda kalan kısımlarda kullanılmaktadır bu durum tamamen size kalmıştır. Fiyat oranlarımız hakkında etik olmadığından dolayı yazımızda bilgi verememekteyiz fakat gemi su yalıtımı konusu tamamen el ve beden gücüne dayalı olduğundan dolayı bir işçilik ücretimizin de malzeme ücretlerimize eklendiğinin bu noktada altını çizmemiz sizler açısından faydalı olacaktır.

Firma olarak bizler siz değerli müşterilerimize yalıtımlarınız konusunda kesin ve net çözümler üretebilmenin bir yandan gururunu taşırken bir yandan da sizlerden gelen olumlu yorumlar sonucunda bu işte ne kadar iyi olduğumuzu bir kez daha anlayıp bunun mutluluğunu da bir yandan taşımaktayız. Hal böyle olunca siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutabilmek için firma içerisinde aldığımız kararlar, attığımız adımlar ve uyguladığımız yeni fiyat politikalarını tamamen sizlerin memnuniyetini arttırmak için yapmaktayız ve bu yolla izolasyon konusunda piyasadaki en güvenilir ve en profesyonel firmalardan biri olmayı amaçlamaktayız.