Poliüretan Astar

Poliüretan astar, izosiyanat ve polyol bileşenlerden oluşan çift kompenantlı yüzey tozumazlığı amacıyla imal edilen, mükemmel yapıştırıcı özelliği sahiptir. Poliüretan astar su yalıtımı uygulamalarında, ahşap yüzeylerde, epdm, pvc membranların yapıştırılması öncesi hazırlık amacıyla kullanılabilir.

Poliüretan Astar birçoğunuzun bildiği üzere günümüzde birçok alanda sıklıkla tercih edilen bir astar türüdür. Çabuk bir şekilde kurma özelliğinin yanı sıra kokusuz olması ile de beraber oldukça revaçta olan bu astar türü gerek evlerde gerek ise okul hastane sanayi ve endüstri alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Firmamız siz değerli müşterilerimize Poliüretan Astar hakkında bilmeniz gereken hemen her şeyi şu anda okumakta olduğunuz bu yazımızda açıklamaktadır. Çünkü hem firmamıza gelen birçok müşterinin bize sormuş olduğu Poliüretan Astar nedir sorusu hem de Google, Bing veya Yandex gibi gelişmiş ve dünya çapında ünlü arama motorlarında yapılan sonuçları göz önüne aldığımızda siz değerli müşterilerimize hem zamandan hem de maddiyattan yana bir mağduriyet yaşamamanız için böyle bir bilgilendirici yazının yazılmasını faydalı bulduk.

Poliüretan Astar oldukça esnek bir yapıda olmasından dolayı çatlamaya ve yıpranmaya karşı ultra bir direnç göstermektedir ve bu nedenle de uzun ömürlü olması kendisinin hemen her alanda güvenle tercih edilmesine yardımcı olmaktadır. Gerek masif ahşaplara gerek ise sunta yüzeylere oldukça kuvvetli ve sağlam bir şekilde yapışma özelliği beraberinde kullanım ve uygulama rahatlığını da kullanıcılarına sunmaktadır. Tabi Poliüretan Astar aslında kendi içerisinde de ikiye ayrılmakta olduğundan dolayı farklı kullanım alanlarında farklı işlevler görmektedir.

Kullanımı

Tek kompenantlı ve Çift Komponent olmak üzere ikiye ayrılan Poliüretan Astar esas amacı itibariyle kendisinin üstüne gelecek Tek Komponent PoliüretanÇift Komponent Poliüretan malzemenin zemine çok daha iyi tutunmasını sağlayacak bir ara görevi üstlenmektedir. Beton, fayans veya seramik yüzeylerde de oldukça güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Bizler firmamızda siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm Poliüretan Astar, çift veya tek kompenantlı boya veya aklınıza gelebilecek tüm kaplama ve boya uygulamalarımızda her zaman güvenli bir alışverişi garantili ürün satışını siz değerli müşterilerimize vadediyoruz. Bu bağlamda sizlerin aklında herhangi bir soru işareti oluşması durumunda diğer ürünlerimizin açıklamalarına göz atmanızı tavsiye etmekteyiz. Bunun yanı sıra web sitemizde yer alan ürün açıklamalarımızdan yeterli verimi alamadığınızı düşünüyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir iletişim hattından sorularınızı mail veya telefon yolu ile de ulaştırabilirsiniz.

Diğer Astar Ürünler