Solventiz Epoksi Astar

Solventsiz epoksi astar, adından da anlaşılacağı üzeri epoksi reçine esaslı solventsiz, şeffaf, iki bileşenden oluşan beton ve benzeri yüzeylere çok iyi ihtiva eden tozumazlık sağlayarak üzerine gelecek olan polyurea, epoksi,, poliüretan, conipur benzeri kaplamaların uygulaması öncesi uygulanır.

Solventsiz Epoksi Astar firmamızda satışını ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz son dönemin en revaçta olan ürünlerinden biri olma özelliği taşımaktadır. Özellikle Google, Bing ve Yandex gibi gelişmiş ve dünya çapında hemen herkes tarafından bilinen arama motorlarında da epoksi astarlar arasınada Solventsiz Epoksi Astar olarak aratılan ve bu bağlamda firmamızın ilgisini çeken Solventsiz Epoksi Astar hakkında siz değerli müşterilerimize bilmeniz gereken hemen her şeyi bu yazımızda anlatmaya gayret göstereceğiz çünkü bizler için sizler daima önemlisiniz. Bizler firma olarak kurulduğumuz günden bugüne dek daima müşteri memnuniyetine önem vermeyi temel bir misyon haline getirmiş profesyonel bir hizmet anlayışı sunmaya her zaman özen göstermiş kaliteli ve güvenilir bir firma olmanın yollarını her zaman zorlayan disiplinli ve kararlı bir kuruluşuz. Bu bağlamda tüm hizmetlerimiz müşterilerimizi memnun etmek üzerinedir.

Solventsiz Epoksi Astar metalik yüzeylerde rahatlıkla uygulanabileceği gibi aynı zamanda beton veya çimento bazlı yüzeylerde de rahatlıkla uygulanabildiği için aslında çok yönlü bir kullanıma sahiptir diyebiliriz. Epoksi tiner ile inceltilebilme özelliğine sahip olan Solventsiz Epoksi Astar kolaylıkla uygulanabilmesinin yanında kısa süre içerisinde de kullanıma hazır hale gelmesiyle beraber zaman konusunda oldukça tasarruf yapmaya olanak sağlayan bir astar türü olma özelliği taşımaktadır. Sıklıkla hastanelerde tercih edilse de otoparklardan okullara kadar aklınıza gelebilecek hemen her yüzeyde rahatlıkla kullanılabilme özelliği taşıyan Solventsiz Epoksi Astar oldukça dayanıklıdır ve dayanıklı olmasının nedeni içerisindeki özel maddelerden kaynaklanmaktadır. Farklı renklerde bulunabilmesinin yanı sıra şeffaf bir yapıda da bulunabilmesi mümkündür. Kolay temizlenmesi de tüm bu özelliklerinin yanına eklendiğinde Solventsiz Epoksi Astar kolaylıkla hemen herkesin her yerde tercih edebileceği bir ürün halindedir. Firmamızda siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm ürünler bizzat firmamızın sorumluluğu altında olduğundan dolayı herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda eğer problemin kaynağı firmamız ise tüm sorumluluğu sonuna kadar üstlendiğimizi ve ürünlerimizi garanti altına aldığımızı sizlere gönül rahatlığı ile bildirmekten bir onur duymaktayız. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm soru görüş ve önerilerinizi bizlere mail veya telefon yolu ile iletebilirsiniz.