Tek Komponent Poliüretan

Tek bileşenli su yalıtımı amacıyla formüle edilmiş poliüretan ve polimer katkılı havanın nemi ile kuruyan kullanıma hazır su yalıtım membranıdır.

Firmamız siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu tüm yalıtım ve izolasyon malzemelerinin aynı zamanda tanıtımlarını ve bilmeniz gereken önemli noktalarını aynı zamanda açıklamakla da yükümlü durumdadır. Çünkü piyasada bulunan birçok firmanın aksine bizim firmamız her zaman müşteri memnuniyetine önem vererek alışveriş gerçekleştirdiği firmalarla veya şahıslarla alakalı her iki taraftan da en ufak bir mağduriyet yaşanmasını istememektedir. Bu nedenle de şu anda okumakta olduğunuz bu yazımızda Tek Kompenant Poliüretan kaplamalar ile ilgili bilmeniz gereken önemli noktalara değinerek bu bağlamda eğer Tek Kompenant Poliüretan kullanmayı düşünürseniz herhangi bir maddi ya da zaman olarak bir mağduriyet yaşamamanızı temenni etmeye çalışacağız.

Tek Kompenant Poliüretan yapısı itibariyle kolaylıkla uygulanabilmektedir. Kullanım alanlarında genellikle bir sınır olmasa da otobanlarda, yollarda, hastane ve okullarda sıklıkla tercih edilmektedir. Maddi olarak çok yüksek bir meblağ içermeyen Tek Kompenant Poliüretan kullanıcılarına oldukça rahatlık sağlamaktadır ve bu bağlamda da her geçen gün revaçta olmaya devam etmektedir diyebiliriz. Beton veya metal yüzeylere kolaylıkla uygulanabilmesinden dolayı hemen her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Su yalıtımlarında da ciddi bir şekilde tercih edilebilen Tek Kompenant Poliüretan havuzlarda veya birçok sanayi, endüstri alanlarında da kullanılmaktadır. Suya karşı yüksek bir direnç göstermesinin yanı sıra aynı zamanda ısıya karşı da oldukça dayanıklıdır ve çok sağlam bir maddeden üretilmesinden dolayı kolay kolay yıpranma veya aşınma gibi dertler ile sizleri uğraştırmaz. Dolayısı ile günlük kullanımlarınızda çok ekstrem bir durum yaşamadığınız müddetçe bir ömür sizlere kaliteli bir kullanım hissiyatı sağlayabilmektedir.  Esnek yapısının olması kullanım rahatlığını da aynı oranda arttırmıştır ve dış etmenlerden dolayı herhangi bir bozulmanın gerçekleşmesi bu bağlamda oldukça zordur. Zeminin daha sağlam olmasından kaynaklı olarak kayma gibi problemlerin de önüne Tek Kompenant Poliüretan ile geçebilmek mümkündür. Bunun yanı sıra kolaylıkla temizlenebilir olması da Tek Kompenant Poliüretan için ekstra bir avantaj sağlamaktadır diyebiliriz. Çünkü temizlik esnasında yaşanacak problemler zemin kaplaması ne olursa olsun bir mağduriyet ortaya çıkarabileceğinden ötürü Tek Kompenant Poliüretan ile bu tarz sorunların da önüne geçilmiştir diyebiliriz.